Koemarkkinoinnissa gluteeniton kotzone

Piditkö sisällöstä? Jaa se myös ystävillesi!
<< Alkuun < Edelliset
Seuraavat > Loppuun >>
  • carietta 72 viestejä14.2.2010 13:38

    Ainakin Vaasan minimanin kotipizzassa oli koemarkkinoinnissa gluteeniton kotzone Piti heti maistaa ja olihan tuo oikein maukasta. En ole varma missä muissa kotipizzoissa tätä on tarjolla, kun ei nettisivuillakaan mainintaa näyttänyt olevan. Testaavat ilmeisesti olisiko tälle kysyntää. Suosittelen kyllä ehdottomasti kokeilemaan!

  • Reetta  719 viestejä14.2.2010 14:33

    Missä nyt onkaan koemaistelussa, maistelkaa kovasti, että saataisiin laajempaan markkinointiin.

    Ilmaisposti toi eilen Kotipizzan mainoslehtisen, ei maninintaa, kuten ei myöskään pihan mainostaulussa. Noissa näyttää olevan mukavat täytteet.

    Onko samankokoinen kuin normi-kotzone ? Entä hinta, onko gluteeniton-lisä ?

  • carietta 72 viestejä14.2.2010 15:06

    Itse otin pepperoni-aurajuuston joka taisi maksaa 9,90 eli taitaa olla pieni lisä tässäkin. En ole tavallista kotzonea syönyt, joten en osaa verrata kokoa mutta kyllä tuolla täyteen tuli

  • Reetta  719 viestejä14.2.2010 15:18

    Mainoslehtisen mukaan normina tuon hinta olisi 9,00 euroa, joten on siinä vähän hintalisää.

<< Alkuun < Edelliset
Seuraavat > Loppuun >>

Tule mukaan keliaakikoiden omaan yhteisöön Glu.fi:hin – täysin ilmaiseksi!

Piditkö sisällöstä? Jaa se myös ystävillesi!

Osallistu keskusteluun

Eniten luetut keskustelut alueella

Huomaa, että kuka tahansa voi lisätä palveluun millaista sisältöä tahansa. Myöskään kaikki mainoksissa olevat tuotteet eivät ole gluteenittomia. Ylläpitäjä ei voi vastata sisällön oikeellisuudesta ja olet aina itse vastuussa siitä mitä suuhusi laitat. Jos huomaat ilkivaltaa tai gluteenipitoisia sisältöjä, ilmoita siitä ylläpitäjälle.

©2025 Glu.fi
Tietoa palvelustaUutisetKäyttöehdotKerro kaverilleOhjeet ja säännötIn englishLähetä palautettaSähkönsäästö ‐ Made ❤ Helsinki ‐ 0,011s